Serpentina

3,78 g AU 585/000 žluté – syté 14. karátové zlato (lze vyrobit i v jiných barvách zlata)
2x broušený přírodní diamant 2,10 mm (0,07ct) Si-G
20.300,- Kč

Snubní prsteny
“jako vaše společná cesta životem”

věříme, že snubní prsteny by měly být něčím víc než jen obyčejným šperkem. Měly by to být jedinečné symboly vaší lásky a oddanosti, které odrážejí váš výjimečný příběh. Proto se specializujeme na výrobu snubních prstenů na míru, které perfektně vyjádří vaši individualitu a vzájemné pouto.


Proč si vybrat snubní prsteny od nás?

 • Ruční výroba s láskou a péčí: Naše zkušené šperkařské ruce s láskou a precizností vyrobí každý prsten z těch nejkvalitnějších materiálů.
 • Široká škála designů: Nabízíme širokou škálu vzorů, od elegantních a minimalistických až po extravagantní a netradiční. Můžete si vybrat z naší kolekce, nebo nám sdělit své vlastní představy a my je přepracujeme do vašich snubních prstenů.
 • Kvalitní materiály: Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako je zlato, stříbro, platina, které si sami legujeme a odléváme v široké škále barev v kombinaci s diamanty ,“Lab grown diamanty, safíry, rubíny a dalšími drahokamy, abychom zajistili trvalou krásu a odolnost vašich prstenů.
 • Osobní detaily: Zakomponujeme do vašich prstenů i osobní detaily, jako jsou gravírování jmen, dat, otisků prstů nebo tajných symbolů, které pro vás něco znamenají.
 • Individuální přístup: Věnujeme vám maximální péči a čas, abychom s vámi probrali vaše přání a pomohli vám vybrat ty pravé snubní prsteny pro váš velký den.
  Kontaktujte nás a domluvte si schůzku
  Navštivte náší dílnu v Praze a popovídejte si s námi o vašich představách o snubních prstenech. Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky a pomůžeme vám vybrat prsteny, které budou perfektně odrážet váš jedinečný příběh lásky.
  V naší dílně se sny o snubních prstenech stávají realitou.